Z naších fotogalérií

Hlavná stránka
Vitajte na našej novej stránke :-)
Napísal Administrator   
26.10.2008

Vitajte na stránke projektu našej školy s názvom História a súčasnosť umeleckého spracovania dreva. Stránka vznikla v rámci projektu Otvorená škola 2008 a bude obsahovať metodický materiál spracovaný deťmi i učiteľmi ZŠ s MŠ Kolárovice.

Stránka zatiaľ nie je príliš obsiahla, ale je len otázkou času, kedy sa naplní a bude obsahovať materiály z práce učiteľov a žiakov našej školy. Okrem článkov a metodických postupov bude obsahovať aj fotografie a video z práce žiakov, ale i rôznych školských podujatí a akcií.

Ak budete cítiť potrebu vyjadriť sa k obsahu jednotlivých článkov, alebo budete chcieť niečo dodať k uverejneným obrázkom, využite možnosť pridania komentárov.

Verím, že sa Vám stránka bude páčiť a stane sa príjemným spoločníkom pri Vašich potulkách svetom internetu. WinkSmile

Posledná úprava ( 27.10.2008 )
 
< Predchádzajúca
© 2024 Kolárovice – história a súčasnosť umeleckého spracovania dreva
design by zuzana